Thursday , May 24 2018
Loading...
Loading...

20 vjeçarja e denoncon, arrestohet burri që e përndiqte. Ja emri

Një burrë është vënë në pranga nga policia pasi ka përndjekur për më shumë se 3 muaj një vajzë të re. Përndjekja në vende publike kishte bërë që vajza 20 vjeçe me inicialet S. G., të mos duronte më, por të bënte denoncimi, se Artan Andoni e përndiqte prej tre muajsh.

Sipas kallëzimit Andoni e përndiqte në ambiente publike në mënyrë të vazhdueshme. Ai është person me precedent penal të mëparshëm në fushën e veprave penale kundër jetës, pronës, familjes dhe lëndëve narkotike. Ndaj tij rëndon akuza e përndjekjes.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published.