Tuesday , June 25 2019
Loading...

Ajola Xoxa shtatëzanë, Lali Eri bëhet baba në Shtator (Foto)

Dyshimet, hamendësimet dhe spekulimet e mediave gjatë gjithë kohës janë vërtetuar nga mesazhi i postuar nga kryebashkiaku i Tiranës në Instagram: Ajola Xoxa është shtatzënë. “Gëzuar 1 Qershorin nga ne të tre! Ju duam shumë të gjithëve!- ka shkruar në facebook Erion Veliaj.

Kryebashkiaku ka pritur festën e fëmijëve 1 Qershorin për ta shpërndarë lajmin, që në fakt përflitej edhe nga mediat rozë. Mësohet se çifti do të bëhen prindër në shtator, periudhë që korrespondon me pragfushatën e Veliajt për Bashkinë e Tiranës.

Erioni shfaqet shpeshherë në publik duke luajtur me fëmijët e tjerë. Më në fund, Lali Erin do të ketë mundësi të merret me të vetin tani.