Monday , April 23 2018

Aksident në aksin Elbasan-Librazhd. Makina përplaset me bordurën (Video/Foto)

Moti i keq dhe reshjet kanë shënuar një tjetër aksident në Xibrakë.

 Aty ku muaj më parë u shemb rruga aksidentet kanë qenë të shumta.

Lagështirat, mungesa e ndriçimit dhe rruga e prishur ka shkaktuar një tjetër aksident para pak çastesh.

Makina e përplasur është me targa greke.

Për fat të mirë nuk ka të lënduar rëndë.

ak-el

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: