Tuesday , May 22 2018

Aksident/ Përplaset një makinë me një furgon në Librazhd, i plagosuri i shtrirë në rrugë (Pamje të rënda)

Një aksident i rëndë ndodhi në mesditë në Librazhd, ku një automjet ka rrëshqitur dhe është përplasur me një furgon.

Drejtuesi i mjetit ka mbetur i plagosur rëndë dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Siç duket dhe nga fotot, ai ka mbetur i shtrirë në anë të rrugës, ndërsa në vendngjarje ka mbërritur ambulanca e cila e ka nisur të plagosurin drejt spitalit.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *