Monday , April 23 2018

Aksident i rënd në Gramsh, vdes një person

Në Gramsh, në fshatin Drashovicë, ka humbur jetën një 60-vjeçar pas një aksidenti me makinë.

Automjeti tip Ford që drejtohej nga 31-vjeçari me iniciale E.M. ka dalë nga rruga dhe për pasojë ka humbur jetën 60-vjeçari Agim Metani.

Në aksident kanë mbetur të lënduar dhe dy persona të tjerë, të cilët janë dërguar në spitalin e Gramshit, jashtë rrezikut për jetën.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: