Saturday , April 21 2018

Sulmohet konsullata turke në Ditën e Pavarësisë në Prizren

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm në Prizren është sulmuar konsullata turke.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës katër , ndërsa ekipet me ekspert po merren me rastin, ndërsa në vendngjarje janë gjetur një gurë dhe dy shishe që dyshohet të jenë me benzin apo gaz molotovi, për të cilat fjalën e fundit do ta thonë ekspertët e kriminalistikës .

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: