Friday , April 20 2018

Arrestohet një person, dhunoi me gurë dhe shkelma për një motor

Forcat e policisë së Tiranës kanë bërë të ditur se kanë arrestuar këtë të enjte një shtetas për ushtrim dhune.

Në pranga ka rënë shtetasi B. Simolla, i cili ka goditur me gurë në kokë dhe me shkelma në trup shtetasin me inicialet I. D.

Më pas, saktësojnë burimet, agresori i ka vjedhur me dhunë motorin të lënduarit.

I plagosuri është shoqëruar nga uniformat blu në spital, ndërkohë që materialet për të arrestuarin i kanë kaluar tashmë prokurorisë për akuzat e “ushtrimit të dhunës”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: