Thursday , March 22 2018

Bllokohet rruga nacionale Librazhd-Prrenjas.

bllokohet-rruga-nacionale-librazhd-prrenjas Reshjet e dendura të rëna gjatë natëes si dhe era kanë rrëzuar disa pemë pikëisht në afërsi të kompleksit Nogu, vetem 3 km larg Librazhdit.

Për fat të mirë pemët e rëna nuk kanë krijuar dëme në njerëz. Trafiku në të dyja anët e rrugës është bllokuar, ndërkohë po punohet për zhbllokimin e saj dhe normalizimin e trafikut.bllokohet-rruga-nacionale-librazhd-prrenjas2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: