Saturday , October 21 2017

Bota

Bota. Çdo gjë që ndodh. Europë (Itali, Gjermani, Francë, Suedi, Angli, Zvicër, Suedi, Danimarkë, Turqi, Spanjë, Portugali, Belgjikë, Bullgari, Kroaci, Estoni, Finlandë, Gjeorgji, Greqi.  Amerikë (Washington, New York, Alabama, Alaska, Arizona, Arkansas, California, Colorado, Connecticut, Florida)

Motoja jonë është besimi: ne jemi te pavarur, te paanshëm dhe të ndershëm, pasi në qendër te gjithçkaje që ne bëjmë qëndron publiku dhe vetëm interesat e tij.

Për çdo sugjerim apo informacion të vlefshëm që ju mendoni se është i përshtatshëm për opinionin publik ju lutemi të na e dërgoni në adresën: info@elbasaniplus.com.

Gjithashtu bizneset që duan të reklamojnë aktivitetin e tyre në faqen tonë janë të lutur të kontaktojnë në adresën: reklamo@elbasaniplus.com

Lajmi i Fundit/Tërmeti lëkund 2 shtete

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Greqi dhe në Turqi, veçanërisht në ishullin Kos dhe në Bodrum. Sipas Qendrës Sizmiologjike Euro-Mesdhetare, tërmeti ka qenë me magnitudë 4 i shkallës Rihter. Epiqendra ishte 12 kilometra në jugperëndim të Bodrumit në Turqi, që ndodhet pranë edhe me ishullin Kos. Lëkundjet sizmike u ndjenë …

Lexo më shumë »