Thursday , January 19 2017

Elbasani

Elbasan, pranga 28-vjeçarit, kanosi me pistoletë një shtetas

Një 28-vjeçar në Elbasan është arrestuar pasi ka kanosur me armë një 29-vjeçar. Sh.B, 28 vjeç banues në Elbasan në Lagjen “Skëndërbej”, ka kanosur me armë zjarri pistoletë shtetasin B.D, 29 vjeç banues në Elbasan. Në vendngjarje grupi hetimor gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale 2 gëzhoja kalibër …

Lexo më shumë »