Saturday , December 10 2016

Sport

Bushi dhe Bogdani në krye të Kombëtares

bushiiissssssssssssss

Alban Bushi dhe Erjon Bogdani do të jenë ata që do të drejtojnë kombëtaren U21 dhe U19 në Eliminatoret e ardhshme të Kampionatit Europian në këtë kategori moshash. Alban Bushi, që deri tani ka mbuluar rolin e menaxherit të Kombëtares A, do të zëvendësojë në pankinën e përfaqësueses së 21 …

Lexo më shumë »

Europa League, sot luhen ndeshjet e fundit në grupe

1481192451el

Sot  luhen ndeshjet e javës së fundit të fazës së grupeve në Europa League, ku pritet të mësohen edhe 11 skuadrat e fundit të kualifikuara për në 1/16 të finaleve të këtij kompeticioni. Në Grupin A, Fejnordi do të luajë me Fenerbahçen, me skuadrën turke që është praktikisht mes 32 …

Lexo më shumë »