Uncategorized Archives - ElbasaniPlus
Thursday , March 23 2017

Uncategorized

Kujdes! Pijet pa sheqer ju prishin dhëmbët!

Rreziqet e sheqerit janë të dokumentuara mjaft mirë. Hulumtimet e fundit kanë treguar se marrja e sheqerit të lartë mund të rrisë shumë rrezikun e sëmundjeve të zemrës, dhe një teknikë e re ka konfirmuar se qelizat e kancerit ushqehen me sheqer. Kompanitë e ndryshme shpeshherë nisur edhe nga ndikimi …

Lexo më shumë »