Thursday , April 19 2018

Djali që e donte aq fort publikon kujtimet me Adela Xhamanin (Foto)

Pak javë pas ndarjes nga jeta të gazetares së showbizit Adela Xhamani, miku i saj më i mirë ka përlotur sërish rrjetin.

Moderatori Eraldo Rexho përmes një postimi në faqen e tij në Instagram kujton Adelën dhe thotë fjalë prekëse.

“❤️ ime sa shumë mungon #KujtimetTona💔”, shkruan Eraldo në dixhiturën që shoqëron një foto me Adelën.

Gazetarja nga Kavaja u nda në moshën 31-vjeçare nga jeta, pas një sulmi të papritur në zemër.

Adela u bë e njohur në “Big Brother 2”, nga ku theu tabutë e vendit ku jetonte dhe ndoqi ëndrrën e saj për të jetuar në kryeqytet dhe bërë pjesë e botës së televizionit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: