Friday , April 20 2018

E tmerrshme/ Gjimnazisti plagos me thikë shokun e shkollës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në një gjimnaz në qytetin e Sarandës.

Dy nxënës janë konfliktuar me njëri-tjetrin e më pas sherri është përshkallëzuar deri në nxjerrjen e thikës.

Ngjarja ndodhi në shkollën e mesme “Antoni Athanas” në një klasë të vitit të tretë.

Kastriot Xhanga quhet autori dhe i plagosuri Konstadin Bodini, të dy nga 18 vjeç. Bodini është dërguar në spital ndërkohë që Policia ka nisur hetimet.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: