Friday , April 20 2018

Edi Paloka godet me grusht ministrin Ilir Beqaj (Video)

Seanca parlamentare e të enjtes është shoqëruar me mjaft debate, dhe për këtë drejtuesit të seancës iu desh të ndërpriste tri herë punimet.

Gjatë kohës që ministri i Shëndetësisë, Ilir Beqaj do të merrte fjalën, deputetet e opozitës i janë drejtuar foltores, për të mos e lejuar. Në një moment në pamje, duket se deputeti demokrat Edi Paloka ka goditur Beqajn, ndërsa seanca u ndërpre për 5 minuta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: