Friday , April 20 2018

Elbasan/ Aksident i rëndë me pasojë vdekje

 Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Elbasanit. Një 57-vjeçar në fshatin Mollas ka gjetur vdekjen e menjëhershme pasi u aksidentua me traktorin e tij.

Teksa drejtonte këtë mjet, pa targa  me karroceri të ngarkuar me dru zjarri,   ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

57-vjeçari B.M. nuk mundi t’i bënte ballë incidentit dhe ka vdekur në vend.

“Në fshatin Selitë, Njësia Administrative Mollas, në vendin e quajtur  “Kodra e Madhe” shtetasi B.M., 57 vjeç banues në fshatin Mollas,  duke drejtuar mjetin e tij traktor. Si pasojë, ka gjetur vdekjen e menjëhershme vetë drejtuesi i mjetit,” shkruhet në njoftim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: