Saturday , April 21 2018

Elbasan/ Drejtonte motorin pa targa dhe pa patentë, arrestohet 29-vjeçari

Policia Rrugore e Elbasanit bënë të ditur se ka arrestuar në flagrancë shtetasin me iniciale A. Ç, 29 vjeç, banues në fshatin Xibrakë.

29 vjeçari u ndalua nga policia rrugore pasi ishte duke drejtuar mjetin motorçikletë tip “YAMAHA” në aksin rrugor Elbasan-Librazhd në afërsi të vendit të quajtur Xibrakë dhe u konstatua se drejtonte mjetin pa targa dhe i pa pajisur me leje drejtimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: