Friday , April 20 2018

Elbasan/ Grabitet kasaforta dhe 2 makina të biznesmenit të njohur

Kasaforta dhe dy makina të një biznesmeni të njohur në Elbasan janë grabitur në orët e para të mëngjesit të sotshëm. Grabitësit kanë hyrë nga dera kryesore duke e hapur me çelës dhe aty brenda kanë marrë kasafortën dhe çelësat e makinave që ishin lënë mbi një tryezë.

Ngjarja k ndodhur rreth orës 4:30 deri 5:00.

Policia ka nisur hetimet për ngjarjen që sipas saj është menduar mirë deri në detaje.

vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: