Friday , April 20 2018

Elbasan/ Kryefamiljari i jep fund jetës, hidhet nga lartësia

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Shushicë të Elbasanit, një një 61 vjeçar i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga një lartësi.

Burime nga policia thanë për SYRI.net se rreth orës 18:50, në fshatin Shushicë, është hedhur nga një pemë dhe ka vdekur Ferit Çerri.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet në lidhje me rrethanat dhe shkaqet e ngjarjes. /SYRI.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: