Friday , April 20 2018

Elbasan/ Ndërron jetë fëmija i porsalindur

Në maternitetin e Elbasanit ka ndërruar jetë një foshnje e porsalindur.

Sipas informacioneve, ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme. Fëmija i porsa lindur i seksit mashkull i 35-vjeçares turke R. S.I., por me banim në Elbasan, është dërguar në spitalin e maternitet, i pajetë dhe pa shenja dhune.

Policia thotë se sipas deklaratave të nënës fëmija ka lindur i vdekur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: