Friday , April 20 2018

Elbasan/ Tri makina përfshihen në aksident, ka të lënduar (Foto)

Një aksident, ku janë përfshirë tri makina, ka ndodhur pranë shkollës profesionale “Ali Agjahu”.

Sipas informacioneve tona, mjetet e përfshira në aksident kanë pësuar dëme të konsiderueshme, si dhe, siç duket edhe nga fotot, dëmtime kanë pësuar edhe personat që ndodheshin brenda në makinë.

Në vendngjarje janë mbledhur shumë kalimtarë për të dhënë ndihmesën e tyre, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. Autoritetet lokale njoftojnë se si pasojë kanë mbetur dy persona të plagosur, të cilët janë dërguar në spital.

1477402114_aks2

14872560_831971143572721_213827437_n 14858532_831971156906053_1296425584_o 14799796_831971146906054_1101262220_o 14813186_831971110239391_1427837530_o 14799970_831971133572722_1490092868_o

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: