Monday , March 19 2018

Elbasan, udhëtoi me djalin e mitur dhe e braktisi në Itali, nisin hetimet për 43-vjeçarin

Një 43-vjeçar banues në Elbasan është nën hetim pasi dyshohet se ka udhëtuar për në Itali me djalin e mitur E.D, vjeç 15, të cilin e ka braktisur në vendin fqinj.

Njoftimi i policisë

Më datë 09.10.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë, për shtetasin N.D vjeç 43, banues në Elbasan, pasi dyshohet se më datë 19.07.2017, në P K K Port, Durrës, ka udhëtuar për në Itali me djalin e mitur E.D, vjeç 15, të cilin e ka braktisur në Itali. Neni 124 i Kodit Penal.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: