Friday , April 20 2018

Elbasan/ Vajza e biznesmenit të njohur: Shpërblim të mirë për atë që na tregon hajdutët

Vajza e biznesmenit Ylli Salla nga Elbasani, shtëpia dhe makinat e të cilit u grabitën mëngjesin e sotshëm, ka bërë një deklaratë sfiduese për Policinë  Elbasanit, që ka nisur hetimet.

“Unë, Suzana Salla, e bija e biznesmenit Ylli Salla, – njoftoi ajo, –  në emër të familjes sime deklaroj se vëmë në dispozicion të personave që kontribuojnë për identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e menjëhershme të vjedhjes së banesës së familjes tonë, një shumë të konsiderueshme parash.

Ky shpërblim vlen për çdo informacion, që mund të na jepni në nr. e celularit 0692083170 dhe 0696012332 nga kushdo që ka parë vjedhësit duke qarkulluar mëngjesin e sotëm me makinat me targa AA393PV dhe HP565J.”/syri.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: