Friday , April 20 2018

Elbasan/Humb jetë 20 vjeçarja. Vetëhelmohet me fotoksinë.

Njoftohemi nga Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan se më  02.11.2016  në banesë në fshatin Dëshiran,  në gjëndje depresioni për të cilën mjekohej, është vetëhelmuar me fostoksinë shtetësia I.T, 20 vjeçe, e cila është dërguar nga familjarët e vdekur në spitalin Elbasan.

Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje, ka kryer  veprimet hetimore dhe proçeduriale.

Materialet i kaluan Prokurorisë së  Rrethit Gjyqësor për veprime të mëtejshme.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: