Friday , April 20 2018

Elbasan/Vetëvaret në një pemë pranë banesës, humb jetën 39-vjeçari

Njoftohemi nga Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan se më datë 13.09.2016 ,në fshatin Rrasë, në një pemë pranë banesës, është gjetur i  vetëvarur dhe  pa shenja dhune, shtetësi G.M, 39 vjeç.

Efektivat e policisë, kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe kanë kryer të gjitha veprimet hetimore dhe proçeduriale.  Shkak dyshohet të ketë qenë depresioni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: