Thursday , April 19 2018

Elbasan/Vritet me armë zjarri një 19-vjeçar.

Njoftohemi se sot më datë 26.11.2016 është dërguar në spitalin e Elbasanit nga familjarët i vdekur shtetasi Gazment Sllami, 19 vjeç banues në fshatin Guri i Zi, i cili dyshohet të jetë vrarë me armë zjarri në një kodër.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorit/ ve

Forca të shumta policie po krehin zonën për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit\ve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: