Friday , May 25 2018
Loading...
Loading...

Erisa Xhixho bëhet nënë e një vajze. Ja si ja ka vendosur emrin

Deputetja ne radhet e LSI, Erisa Xhixho eshte bere me vajze. Erisa ka lajmëruar përmes një fotoje në Instagram, se ka ardhur në jetë Nicol. Kështu ja kane vendosur emrin te voglës se tyre, e cila me siguri ju ka sjellë shumë gëzim familjes. E veçanta e lindjes së Nicol, është se ajo ka ardhur në jetë në ditëlindjen e të vëllait. Pra, Erisa do të festojë dy ditëlindje në një ditë, të vajzës dhe të djalit Henrit.

“Ka lindur një ëngjëll, me emrin Nicol që erdhi në shtëpi për të festuar ditëlindjen e vëllait Henri…E mbushur me dashuri dhe e bekuar nga Zoti”,-ka shkruar Erisa.

 

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published.