Monday , April 23 2018

Foto të aksidentit të ndodhur pranë pedagogjikes.

Ditën e sotme ka ndodhur një përplasje ë automjetesh. Një mjet  tip “BMW” me targanë Lagjen “Emin Matraxhiu” në afërsi të Pedagogjikes është përplasur me mjetin me targa AA 26. LM drejtuar nga shtetasi M. M rreth 21 vjeç banues në Elbasan.

Si pasojë janë dëmtuar lehtë dy shtetas të cilët kanë qenë pasagjer në mjet. Të dy shtetasit janë dërguar për ndihmë mjekësore në Spitalin Kirurgjik Elbasan dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet hetimore dhe proceduriale.

pedagogjikja1

pedagogjikja2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: