Tuesday , May 22 2018

Gazetarja përplaset live me Bashën: Më keni dhënë edhe ju lekë…

Kreu i opozitës Lulzim Basha në një lidhje direkte me emisionin e gazetares Rudina Xhunga “Dritare”, është përplasur me gazetaren Anila Basha e cila e ka pyetur Bashën se e ka lënë partinë pa kryetarë nëpër rrethe dhe si do hyjë në zgjedhje.

Basha: Mos bëj cic mice, mos bëj zhurmuesin, hajde bëhu anëtare e PD dhe merre ti në dorë drejtimin e PD.

Gazetarja: Me batuta si këto nuk fiton dot zgjedhje, nuk ke kryetarë të PD-ve nëpër rrethe o zotëri, si do hysh në zgjedhje?
Basha: Kur ti flet dhe unë flas nuk dëgjoj.

Teksa në një moment replikash kur Basha përmendi mediat pranë qeverisë, gazetarja ia ktheu: Më keni dhënë dhe ju lekë zoti Basha kështu që nuk eklipsohem nga kjo. /albeu.com/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *