Saturday , April 21 2018

Gjendet një i trup i pajetë pranë ish-repartit ushtarak

Mëngjesin e sotëm është gjetur një trup i pa jetë në zonën e Kasharit në Tiranë. Informacionet paraprake bëjnë të ditur se trupi është gjetur pranë ish-repartit ushtarak në zonë.

Nuk dihet ende identiteti i viktimës, por dyshohet të jetë një mashkull rreth të 40-tave dhe mendohet se mund të jetë vetëvrarë. Policia bëri të ditur se pranë trupit të pajetë u gjet një armë kallashnikov.

Gjithsesi, policia ka nisur procedurat e nevojshme për identifikimin dhe shkakun e vdekjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: