Friday , April 20 2018

Ja ndeshjet e sotme në Champions League

Në mbrëmjen e së mërkurës do të luhen ndeshjet e radhës të Champions League, të vlefshme për Grupin A, B, C dhe D.

Përballja që pritet më me shumë interes nga tifozët është ajo që do të luhet në Londër mes Arsenalit dhe Paris Saint Germain.

Ndërsa Barcelona do të luajë në transfertën e vështirë kundër Celticut, Manchester City do të udhëtojë drejt Gjermanisë për t’u përballur me Borussia Moenchengladbach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: