Sunday , April 22 2018

Kaos në “Elbasan Arena”. Një tifoze femër në gjendje të rëndë. (FOTO-VIDEO)

Dramë në “Elbasan Arena”. Një tifoze e ekipit të Partizanit pasi është goditur nga pilicia rrezikon jetën.

Tifozët e tjerë kanë shoqëruar tifozen e dëmtuar në fushe, ku nga pamjet duket që situate është shumë serioze dhe ku është dashur ndërhyrja e ambulancës dhe mjekëve.

elbasan-arena

elbasan-arena2

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: