Monday , March 19 2018

Merr flakë makina pranë tunelit të Elbasanit

Një aksident ka ndodhur në autostradën Elbasan-Tiranë.
Një makinë tip benz me portobagazh ka marrë flak në mes të rrugës. Ngjarja ka ndodhur para tunelit paraditen e sotme. Nuk dihet nëse ka të lënduar, por në vendngjarje ishte policia dhe zjarrfiksja e cila arriti të shuante zjarrin.
Makina kishte pësuar dëme të mëdha.
Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: