Monday , April 23 2018

Mësuesi i thyen nofullën nxënësit, “Je shumë i lëvizur”. Gjithçka regjistrohet

Vogëlushi ishte shumë i lëvizur në klasë dhe mësuesi e përplasi pas muri, duke i thyer nofullën.

Timothy Randall Korr, është një 25- vjeçar amerikan nga Baltimora, i cili akuzohet për dhunë ndaj të miturve, pasi ka përplasur në mënyrë të përsëritur pas murit 7- vjeçarin Trayvon Grayson, duke i shkaktuar dëmtime të shumta dhe për pasojë thyerjen e nofullës.

Fëmija i’u nënshtrua një ndërhyrje kirurgjikale me urgjencë, ndërsa mësuesi i arrestuar rrezikon deri në 85 vite burg, shkruan noa.al.

Përveç dëshmive të shokëve të vogëlushit, ishte edhe një video e sigurisë në shkollë që filmoi gjithçka ndodhi këtë të martë.

 631741__rycdalk7x 631741__hjrvrlj7x 631741__bjkwaxkmg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: