Friday , April 20 2018

Moti i keq/ Shënohen dy viktimat e para në vendin tonë

Dy viktima mendohet se ka shkaktuar moti i keq në vendin tonë.

Viktima e parë mendohet të jetë shënuar në Klos, ku një person raportohet i zhdukur. 40 vjeçari Xhevehir Ndoj besohet se ishte duke lëvizur me automjetin e tij kur është marrë nga rrjedha e lumit Mat.

Ndërsa viktima e dytë në fshatin Sukë të Këlcyrës. Ai është Kastriot Spahiu, 50 vjeç dhe nga të dhënat e para mësohet se ai ka qenë duke rregulluar çatinë, por për shkak të erës së fortë janë shkëputur llamarinat nga vendi dhe Spahiu ka pësuar goditjen fatale.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: