Thursday , April 19 2018

Ndahet nga jeta gazetari dhe analisti i njohur shqiptar Andrea Stefani

Ka ndërruar jetë analisti i njohur i shtypit shqiptar Andrea Stefani.

Gazetari dhe analisti i njohur Andrea Stefani është ndare sot nga jeta  ne një spital në Rome, pas një sëmundje të rëndë.

Andrea Stefani prej më shumë se 20 vitesh ka qenë gazetar, drejtues dhe analist në shumë media. Se fundmi ai ishte dhe opinionist në emisionin Opinion.

Lajmin e kanë bërë të ditur për mediat të afërm të gazetarit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: