Monday , May 28 2018
Loading...
Loading...

Në gjendje të rëndë/ I mituri nga Librazhdi çan kokën teksa luante në shtëpi, përfundon në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Librazhdit, ku një i mitur, 6 vjeçar ka pësuar një aksident në shtëpinë e tij  në momentin që ishte duke luajtur. I mituri ka marrë plagë të konsiderueshme në kokë dhe për rrjedhojë është dërguar me urgjencë në Tiranë, në spitalin e traumës.

Sipas informacioneve paraprake të policisë, në banesë, shtetasi i mitur R.J, 6 vjeç, banues në Librazhd, aksidentalisht është dëmtuar në kokë dhe është dërguar në spitalin e Traumës Tiranë, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published.