Tuesday , May 22 2018

Ngjarje e rëndë/ Një 16-vjeçare hidhet nga pallati

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur para pak çastesh në kryeqytet, më sakt në “Rrugën e Dibrës”, ku mësohet se një 16-vjeçare është hedhur nga kati i tretë i një pallati.

16-vjeçarja u dërgua me të shpejt në spital në gjendje kritike për jetën. Ende nuk janë të qarta rrethanat që e shtynë të renë të bënte këtë akt, ndërkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet paraprake për të mësuar të vërtetën.

Identiteti i vajzës nuk bëhet i ditur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *