Thursday , February 22 2018

PAMJE HISTORIKE/ Trump dhe Putin shtrëngojnë duart në Gjermani (Video)

Presidenti i SHBA-së Donald Trump dhe ai i Rusisë, Vladimir Putin kanë shtrënguar duart sot për herë të parë mes tyre.

Takimi është zhvilluar në Hamburg të Gjermanisë, ku po zhvillohet edhe takimi i G-20.

Pamjet kanë bërë menjëherë xhiron e botës.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: