Friday , April 20 2018

Sherr me gurë midis policit dhe një të riu. Videoja tragjikomike është filmuar në një nga rrugicat e qytetit të Elbasanit

Sipas portalit syri. net këto pamje janë regjistruar nga një kamera sigurie në qytetin e Elbasanit, teksa shihet një punonjës policie që ndjek një djalë të ri.

Sa komike aq edhe tragjike se çfarë mjetesh përdor polici për të ndaluar personin, që nuk dihet se për çfarë e ndiqte.

Siç duket në video, punonjës i policisë e qëllon me gurë, dhe me të njëjtën mënyrë ia kthen edhe i riu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: