Wednesday , March 21 2018

Shpërdorim detyre dhe korrupsion, arrestohet nënkomisari

Një oficer i lartë policie është arrestuar këtë të enjte nga agjentët e Shërbimit të Çështjeve të Brendshme, nën akuzën e korrupsionit.

Burime zyrtare bëjnë me dije se në pranga ka rënë nënkomisar Dritan Metani, i akuzuar edhe për shpërdorim detyre.

Sipas burimeve, në zonën që mbikëqyrte, Metani ka lejuar në tre raste të bëheshin ndërtime pa leje në këmbim të shumave të mëdha.

/ Top Channel

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

%d bloggers like this: