Friday , May 25 2018
Loading...

Arkivat e tag-eve: 11-vjeçari ankohej shpesh për dhimbje fyti dhe të vjella

11-vjeçari ankohej shpesh për dhimbje fyti dhe të vjella, e tmerrshme çfarë i gjejnë mjekët në laring (Foto)

Një fëmijë 11-vjeçar, i cili vazhdimisht ankohej se kishte dhimbje fyti, të vjella dhe shpesh herë gjendje të fikëti zbuloi se kishte në laring një shushunjë 7 cm të gjatë. Ngjarja ka ndodhu në provincën Sichuan, në Kinë, ku pas shqetësimeve të vazhdueshme të të miturit, mjekët përmes radiografisë zbuluan …

Lexo më shumë »