Monday , May 28 2018
Loading...

Arkivat e tag-eve: 12 vatra të reja në 24 orët e fundit. Ja Qarku i Elbasanit

12 vatra të reja në 24 orët e fundit. Ja Qarku i Elbasanit

Gjatë 24 orëve të fundit në të gjithë vendin janë shënuar 12 vatra zjarri në Shkodër, Tiranë, Durrës, Elbasan, Korçë, Berat, Lezhë dhe Fier. Në operacione për shuarjen e zjarreve janë angazhuar mbi 50 zjarrfikës me 14 automjete, 13 forca vullnetare si dhe helikopterë. Specialistët e Emergjencave Civile, janë duke …

Lexo më shumë »