Friday , May 25 2018
Loading...

Arkivat e tag-eve: 2 të plagosur

Aksident i frikshëm automobilistik, 2 të plagosur

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Ngjarja ka ndodhur në Kamzë, ku dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin. Një makinë e markës “Opel” ka hyrë në një kryqëzim dhe është marrë përpara nga një mjet i markës “Range Rover”. Mësohet nga të dhënat paraprake se dy pasagjerë që ndodheshin në mjetin tip “Opel” janë në …

Lexo më shumë »