Monday , May 28 2018
Loading...

Arkivat e tag-eve: 3 akuza për drejtorin e postës

3 akuza për drejtorin e postës, vihet nën hetim

Vjedh duke shpërdoruar detyrën dhe falsifikon dokumentet, përfundon në hetim në gjendje të lirë, përgjegjësja e Zyrës Postare Pirg në Maliq të Korçës. Oficerët e Seksionit kundër Korrupsionit në Policinë e Korçës, kanë nisur procedimin penal në gjendje të lirë ndaj 35-vjeçares me inicialet A. S., banuese në fshatin Velitërnë-Maliq, …

Lexo më shumë »