Friday , May 25 2018
Loading...

Arkivat e tag-eve: 3 vatra zjarri në pyjet e Fierit dhe Elbasanit

3 vatra zjarri në pyjet e Fierit dhe Elbasanit

Përgjatë orëve të pasdites, në të gjithë vendin ka pasur 3 vatra zjarri në pyjet e qarkut Fier dhe Elbasanit. Shërbimet zjarrfikëse kanë ndërhyrë për të shuar flakët pavarësisht vështirësive të terrenit, kanë njoftuar Emergjencat Civile. Qarku Fier Në fshatin Lekaj, Njësia Administrative Hys Gjokaj, Lushnje ka rënë zjarr në …

Lexo më shumë »