Friday , May 25 2018
Loading...

Arkivat e tag-eve: 3-vjeçarja ndërron jetë në spital

3-vjeçarja ndërron jetë në spital, në hetim mjekja

Një mjeke e spitalit të Beratit do të ndiqet penalisht nga policia në akuzën e mjekimit të pakujdesshëm. Një vogëlushe 3-vjeçare ka humbur jetën, dhe e ëma, A. D, 41 vjeçe, akuzon mjeken Sh.K, 65 vjeçe për mjekim të gabuar. Hetimet kanë nisur menjëherë pas kallëzimit të 41-vjeçares. Fëmija E. …

Lexo më shumë »