Friday , May 25 2018
Loading...

Arkivat e tag-eve: 35 vite burg autorit

Vrau për prerjen e një peme, 35 vite burg autorit

Gjykata e Kavajës ka shpallur fajtor për vrasje kushëririt të tij dhe plagosjen e një tjetri shtetasin Qamil Çelhaka. Çelhaka akuzohej se në fillim të dhjetorit të vitit 2016, në fshatin Cikallesh të rrethit të Kavajës është përleshur me sende të forta me Fatmir Çelhakën dhe Ylson Isufin. Si pasojë …

Lexo më shumë »