Monday , May 28 2018
Loading...

Arkivat e tag-eve: 39-vjeçares i vdes burri gjatë kërcimit ditën e dasmës

Tragjike në Tiranë, burri vdes gjatë kërcimit ditën e dasmës

Një histori tronditëse është treguar në emisionin e mëngjesit “Aldo Morning Show” në TV Klan. Kamela tha se 12 vite më parë, në ditën e dasmës i ka vdekur bashkëshorti duke kërcyer. Gruaja rrëfeu se ka kaluar një gjendje shumë të rëndë dhe se për rreth 6 muaj ka qëndruar si në gjendje kome. Përmes emisionit ajo shkëmbeu një telefonatë …

Lexo më shumë »