Tuesday , May 22 2018

Arkivat e tag-eve: 43-vjeçari kundërshtoi dhe godeti policin

Elbasan, 43-vjeçari kundërshtoi dhe godeti policin, arrestohet

Policia e Elbasanit, nëpërmjet një komunikate ka njoftuar se ka vënë në pranga një person pasi ka kundërshtuar dhe goditur punonjësin e policisë. I arrestuari është një 43 vjeçar, banues në Elbasan. Sipas policisë, ky person, u arrestua nga efektivat e policisë, pasi pranë stacionit të furgonave Librazhd në “Parkun …

Lexo më shumë »